Might & Magic Heroes Online: Jak wygląda gra? (wideo)

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online - heksy i tury. To dla wielu wystarczający powód, by zainteresować się grą.

Might & Magic Heroes Online to przeglądarkowa kontynuacja ostatniej odsłony serii, czyli Might & Magic: Heroes VI. Powróci syndrom jeszcze jednej tury?
W najnowszym zwiastunie możemy zobaczyć jak wygląda sama gra, jak wyglądają bitwy w turach (bo po samym wiecie gry będziemy się poruszać w czasie rzeczywistym), jak prezentuje się kraina Ashan, miasta, bohaterowie i tryb kooperacji. Czyli właściwie wszystko, co w Might & Magic Heroes Online ma być najważniejsze:Za grę odpowiada studio Blue Byte znane przede wszystkim z serii Settlers. Premiery gry Might & Magic Heroes Online możemy się spodziewać w czerwcu.

Zdjęcia

  • Might & Magic Heroes Online
Komentarze
MicMus
MicMus sob., 2013-03-09 14:39

Mieszane uczucia.

Mam mieszane uczucia co do tej gry :/ Serie ubóstwiam od czasu gdy pierwszy raz zagrałem w Heroes 3, w szóstkę nie grałem tylko w betę - czekam na zbiorcze wydanie z DLC.

Nie podoba mi się za bardzo robienie gry przeglądarkowej z Heroesami w roli głównej.

ytong77
ytong77 sob., 2013-03-09 15:34

A ja nawet spróbuje

Settlers online daje radę, czytałem tez niezłe opinie o Anno online. A to w pewnym sensie podobne gry i ten sam twórca BlueByte.  A za wszystkie odpowiada ubisoft. To juz nie są jakieś badziewia i licze, ze herołsi będa fajni

MicMus
MicMus ndz., 2013-03-10 09:42

. . .

Problem z tymi grami jest taki, że szybko się nudzą.