Might & Magic Heroes Online: Czas na otwarte testy

Might & Magic Heroes Online

Might & Magic Heroes Online

I to w polskiej wersji językowej. A to nie koniec dobrych wiadomości, bo gra Might & Magic Heroes Online doczekała się dziś także dodatku Zapomniane miejsca.
Might and Magic Heroes Online to - jak łatwo się zorientować po tytule - przeglądarkowa wersja słynnej sagi Might and Magic: Heroes.

Obecnie mamy do wybory dwa zamki - Przystań i Nekropolię - gdzie możemy rekrutować swoje armie, które będą nam niezbędne w walce.
Rzecz dzieje się oczywiście w krainie Ashan. Nie brakuje tu oczywiście zadań pobocznych, mnóstwa bitew (rozgrywanych oczywiście w turach) i sfery ekonomicznej. W końcu żeby produkować jednostki musimy mieć odpowiednią infrastrukturę i równie odpowiednie zasoby finansowe. Mówiąc krótko: jest tu wszystko, co znamy z "normalnych" odsłon serii, ale wzbogacone elementami społecznościowymi, rozgrywką drużynową i kooperacją.

Od dziś gra Might & Magic Heroes Online jest w fazie otwartej bety i w polskiej wersji językowej.
A najnowsza aktualizacja dodała też rozszerzenie Zapomniane miejsca, w którym znajdziemy nowe mapy z łamigłówkami. O ich rozwiązaniu będziemy mogli dostać się do tytułowych Zapomnianych miejsc i stanąć do walki. Każda mapa ma własnego bossa oraz zestaw potężnych artefaktów do zdobycia.

Szczegóły i samą grę znajdziecie na oficjalnej stronie. Premiera pełnej wersji gry została zaplanowana na przyszły rok.

Zdjęcia

  • Might & Magic Heroes Online
Komentarze
ytong77
ytong77 wt., 2014-07-29 23:16

jak na darmówke

to nie jest zła gra, ale wolałbym jednak zeby zajeli sie normalnymi "hirołsami"