Middle-earth: Shadow of Mordor. Jest nowy zwiastun, jest data premiery (wideo)

Middle-earth: Shadow of Mordor

Middle-earth: Shadow of Mordor

Trochę egzystencjalnych rozterek głównego bohatera, trochę siekania Orków i jedna ważna wiadomość, czyli data premiery gry Middle-earth: Shadow of Mordor. A wszystko na jednym zwiastunie.
Zapowiedziana pod koniec minionego roku gra Middle-earth: Shadow of Mordor doczekała się daty premiery:
7 października
Na PC, PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360.
Grę można już zamawiać, co oczywiście oznacza niewielkie bonusy. Wszystko prezentuje świeży zwiastun gry:A czego w ogóle można się Middle-Earth: Shadow of Mordor spodziewać?
Grę robi studio Monolith znane przede wszystkim z dwóch pierwszych odsłon F.E.A.R., ale mające już na koncie przygodę z tolkienowskim światem w postaci Guardians of Middle-Earth.

Ma to być gra RPG z otwartym światem fabularnie usytuowanym gdzieś pomiędzy wydarzeniami z Hobbita a Władcy Pierścieni. Tu wcielimy się w niejakiego Taliona, który rusza właśnie do Mordoru. W pierwszych zapowiedziach twórcy chwalili się m.in. system Nemesis, który ma odpowiadać za postępowanie przeciwników. Po przegranej walce będą mogli na przykład mieć ochotę na rewanż. Ale nie od razu: najpierw się podszkolą i zdobędą lepszy sprzęt. I mają też pamiętać, w jakich sposób ich pokonaliśmy. Sama walka ma zaś być wzorowana na ostatnich grach z Batmanem.

 

Zdjęcia

  • Middle-earth: Shadow of Mordor
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2014-04-08 13:44

. . .

Zwiastun dobry, ale szału nie ma :P Na grę czekam i to bardzo :D