Micro Machines World Series: Zwiastun z rozgrywką (wideo)

Micro Machines World Series

Micro Machines World Series

Fot. Codemasters

Premierę gry Micro Machines World Series zaplanowano na 23 czerwca, a dziś jest zwiastun prezentujący grę w akcji i trochę świeżych informacji od twórców.
A skoro już przy twórcach jesteśmy: studio Codemasters jak mało które zna się na robieniu gier z samochodami/bolidami/rajdówkami w roli głównej.
DIRT, GRID, serie F1 i Colin McRae... niezły dorobek. Ale Micro Machines World Series to gra z zupełnie innej - znacznie mniejszej - bajki.

- Micro Machines World Series to całkiem nowe podejście do legendarnej marki, które zadowoli zarówno fanów serii jak nowicjuszy. Powracają klasyczne tryby takie jak wyścigi i eliminacja, w której ostatni zawodnik odpada po każdym okrążeniu, ale jesteśmy również podekscytowani nowościami. W szczególności walkami na arenach, w których zmierzy się jednocześnie nawet 12 graczy korzystających ze zwariowanego arsenału - zapowiada Chris Gray, producent wykonawczy gry.

Co czeka na graczy?
Miniaturowe ściganie to między innymi 4-osobowe wyścigi przy jednej konsoli, wyścigi sieciowe dla 12 graczy. Dla tylu graczy (dwie drużyny po sześciu zawodników) będą też sieciowe walki w kilku trybach na 15 interaktywnych arenach.

Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak i ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One 23 czerwca:

 

Zdjęcia

  • Micro Machines World Series
  • Micro Machines World Series
  • Micro Machines World Series
  • Micro Machines World Series
  • Micro Machines World Series
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać