Metro: Last Light. Polska wersja językowa potwierdzona

Metro: Last Light

Metro: Last Light - moskiewskie metro to gorące miejsce

Gra Metro: Last Light ukaże się w polskiej wersji językowej. Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Na dodatek wszystkie edycje będą ze specjalnymi dodatkami.
Premiera gry Metro: Last Light już coraz bliżej. A dokładnie: 17 maja. W Polsce gra ukaże się tego samego dnia na wszystkie platformy. I wszędzie znajdziemy polską, kinową wersję językową.

Dodatkowo na wszystkich platformach gra ukaże się w Edycji Limitowanej (ale w standardowej cenie). Co to oznacza? Kilka drobiazgów w postaci najwyższego poziomu trudności (tryb Stalkera znany również z Metro 2033. Tam rzeczywiście był bardzo trudny). Do tego zmodyfikowany karabin szturmowy AKS-74U i sto sztuk wojskowej amunicji. Dla niewtajemniczonych słówko wyjaśnienia: w Metrze wojskowa amunicja jest rzadko spotykana. Ma znacznie większą siłę rażenia niż naboje wytwarzane w tunelach metra. Ale czasami szkoda z niej korzystać, bo to też miejscowa waluta.

Zdjęcia

  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
  • Metro: Last Light
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-04-16 16:02

. . .

Dobrze wiedzieć :) W Metro 2033 grając na średnim mnie się nie zdarzyło korzystać z wojskowej amunicji. W sumie pod koniec gry nie było co z nią robić :P

A te dodatki to nie zbyt porywające są.