Metro: Last Light. Edycja limitowana dla Stalkerów

Metro: Last Light

Metro: Last Light - jak wszystko dobrze pójdzie, gra trafi do sklepów w marcu przyszłego roku

Dzień bez inforamcji o grze Metro: Last Light? Ostatnio to się rzadko zdarza. Zwiastuny, gry za darmo, a teraz specjalne wydanie dla tych, którzy zamówią grę przed premierą.
Z okazji niedawnej premiery trailera do Metro: Last Light wciąż jeszcze można dostać Metro 2033 za darmo (a właściwie za „like" na Facebooku – szczegóły znajdziecie tutaj: Metro 2033 z okazji premiery nowego trailera Metro: Last Light za darmo).

A teraz znamy już szczegóły edycji limitowanej, na którą załapią się zamawiający grę przed premierą.
Specjalnych fajerwerków nie ma, ale cena będzie taka sama, jak w przypadku edycji standardowej.

Co jest?
Zmodyfikowany karabin szturmowy AKS-74U z dodatkową, wojskową amunicją, która podobnie jak w Metro 2033 pełni w grze rolę waluty.

A do tego – także znany z poprzedniczki – tryb Stalkera, Ten oznacza wyłączony HUD, nieustanne niedobory amunicji i odporniejszych przeciwników.

– Tryb stalkera to najlepszy sposób gry w Metro – zapewnia Huw Beynon z firmy THQ (czyli wydawcy gry, bo twórcami są ludzie z ukraińskiego studia 4A Games). – W pełni zasługuje na wypracowaną opinię: to jedno z najbardziej wciągających, klimatycznych wyzwań w świecie gier i wierzymy, że fani ucieszą się z jego powrotu.

A przy okazji polski wydawca gry – Cenega – potwierdził, że w Polsce gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wertsji jezykowej. Na PC oraz na Playstation 3 i Xbox 360.

Metro Last Light edycja limitowana
Metro Last Light

Zdjęcia

  • Metro: Last Light
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać