Metro: Last Light. Broń i ekwipunek (wideo)

Metro: Last Light

Metro: Last Light - klasyczny strój pasażera moskiewskiego metra

W moskiewskim metrze bilet nie będzie Ci potrzebny. Ale dobry karabin, zapalniczka i ładowarka to już rzeczy niezbędne. Trzecia część Poradnika Przetrwania do gry Metro: Last Light.
Poradnik Przetrwania to cykl filmów, w którym twórcy gry Metro: Last Light prezentują najważniejsze aspekty swojego dzieła. Był odcinek o podstawowych zasadach przetrwania w metrze, był odcinek o przeciwnikach, teraz jest o broni i ekwipunku. I wszyscy, którzy grali w Metro 2033 poczują się jak w domu. Tym razem też będziemy mieli zapalniczkę i ładowarkę. Znów trzeba będzie pamiętać o filtrach do maski przeciwgazowej i co jakiś czas sprawdzać na zegarku ile jeszcze mamy czasu.

A na stacjach nie zabraknie, rzecz jasna, sklepików z bronią w których będziemy mogli uzupełnić zapasy i – jak nas będzie stać – kupić lepszą broń (a kilka nowych modeli będzie).

A poza tym wszystkim ten film – jak chyba każdy poprzedni – utwierdza nas w przekonaniu, że Metro: Last Light będzie bardzo klimatyczną i bardzo ładną grą:Premiera gry Metro: Last Light w polskiej, kinowej wersji językowej (na PC, PlayStation 3 i Xbox 360): 17 maja.

Zdjęcia

  • Metro: Last Light
Komentarze
MicMus
MicMus śr., 2013-04-24 12:50

. . .

Filmik jest niesamowity, klimat czuć na kilometr. Widać, że będzie kilka smaczków i szczegółów, które pewnie większość grających zignoruje albo nie zauważy :P Tak czy inaczej gra zapowiada się prześwietnie.

ZicZac
ZicZac śr., 2013-04-24 14:58

Coraz lepsze te zwiastuny

w tym roku grałem już w Tomb Ridera, nowego Bioshocka i Crysis 3, ale coś mi się wydaje, że pod względem klimatu Metro będzie lepsze. Od czasów ostatniego Stalkera nic nie było równie klimatyczne.