Metro 2033 z okazji premiery nowego trailera Metro: Last Light za darmo

Metro 2033 za darmo

Wystarczy jedno "Lubię to!", aby dostać własną kopię gry Metro 2033

Pamiętacie jeszcze grę Metro 2033? Ma już prawie trzy lata, ale jeszcze niedawno zarzynała nawet najlepsze konfiguracje sprzętowe. Teraz, przy okazji premiery trailera najnowszej części gry - Metro: Last Light - firma THQ udostępnia grę całkowicie za darmo!

Niezwykłą gratkę dla fanów uniwersum Metro i gier postapokaliptycznych przygotowało studio THQ - producent gry Metro 2033 oraz jej sequela Metro: Last Light, którego to premiera planowana jest na marzec przyszłego roku.

Przy okazji premiery najnowszego trailera z nowej części gry o nazwie Genesis została udostępniona darmowa, cyfrowa wersja poprzedniej edycji gry. Wystarczy polubić ten profil na Facebooku i skorzystać z tej aplikacji aby otrzymać kod umożliwiający zarejestrowanie gry na Steamie lub pobranie specjalnego pliku, który poprowadzi nas przez proces instalacji gry.

Metro 2033 jest stosunkowo nową grą a bardzo rzadko zdarza się, żeby deweloperzy udostępniali swoje dzieła za darmo po tak krótkim czasie. Wszystko co dobre nie trwa jednak wiecznie. Promocja jest ważna tylko do 16 grudnia, więc warto się pospieszyć.

Na koniec polecam Wam również obejrzeć wcześniej wspominany trailer z Metro: Last Light, który znajdziecie poniżej - na prawdę robi wrażenie.
 

Zdjęcia

  • Metro 2033 za darmo
Zapalony gracz już od przedszkola. Wielki fan e-sportu. Obecnie student.
AMOK
Autor:AMOK
Komentarze
grzemach
grzemach śr., 2012-12-12 11:37

a ja głupi kupiłem wczoraj :(

A ja głupi wczoraj kupiłem za 1$...
https://www.humblebundle.com/ (ważna jeszcze przez 13h - od tego momentu).
A do tego jest tam jeszcze "Company of Heroes" 3 wersje i parę jeszcze innych gier :)

ZicZac
ZicZac śr., 2012-12-12 12:53

THQ szaleje

Też kupiłem bundle'a, głównie dla Saint Row: The Third. Trzeba było zapłacić więcej niż średnia kwota. W sumie dalem 10 baksów i nie żałuję. Szkoda, że inni wydawcy tak nie robią. Tylko wtedy pewnie nikt nie kupowałby gier po premierowej cenie, a wszyscy czekali by na takie żnizki. 

grzemach
grzemach śr., 2012-12-12 13:38

ZicZac

Wiem, widziałem, ale nawet nie znam tamtych gier. Bardziej od Metro chciałem właśnie Company of Heroes :)
Nie widziałem jakiejś fajnej recenzji (nawet bardzo nie szukałem) tych 3 gier. A, że miałem zamówionego Hitmana 4, to i tak mam w co pykać, teraz tylko czas trzeba znaleźć.

ZicZac
ZicZac śr., 2012-12-12 14:41

Jak lubisz CoH

to powinno Ci się spodobać Dawn of War. Pierwsza częśc moim zdaniem była najlepsza, a gre zrobilo studio Relic, czyli ta sama ekipa co Company of Heroes. I pomijając okoliczności - tu wojna, tu sci-fi - to pod względem mechaniki nieco podobne produkcje