Master of Orion: Nowa wersja klasyka (wideo)

Master of Orion

Master of Orion

Fot. Wargaming

Nowy Master of Orion ma być "wierny stylowi 4X, który stworzył i spopularyzował" - zapowiadają twórcy. Ale nie zabraknie też całej masy usprawnień.
Kto pracuje nad nową wersją Master of Orion?
W 2013 roku prawa do marki kupił Wargaming znany przede wszystkim z takich gier jak World of Tanks czy World of Warplanes. Dzięki temu teraz nad grą pracuje argentyńskie NGD Studios (w zespole mają się też znajdować ludzie, którzy pracowali nad oryginalnym Master of Orion).

- Jesteśmy fanami Master of Orion i możliwość pomocy przy wskrzeszeniu kultowej gry to spełnienie marzeń - zapewnia Andrés Chilkowski, współzałożyciel i prezes NGD Studios. - Dodaliśmy sporo usprawnień do gry. Jesteśmy pewni, że klasyczna i wciągająca rozgrywka przypadnie do gustu graczom: zarówno tym, którzy grali w pierwsze części lata temu, jak również osobom, które będą miały styczność z tytułem po raz pierwszy.

W grze znajdziemy zupełnie nową oprawę graficzną, ulepszony interfejs, muzykę przygotowaną przez kompozytora odpowiedzialnego za warstwę dźwiękową pierwszych gier z serii Master of Orion czy nowe linie dialogowe nagrane przez aktorów.

Szczegółów co do daty premiery jeszcze nie ma, ale jest za to sympatyczny zwiastun:

Zdjęcia

  • Master of Orion
  • Master of Orion
  • Master of Orion
  • Master of Orion
  • Master of Orion
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać