Lost Saga: Przepraszam, czy tu biją? (wideo)

Kategorie: Tagi:
Lost Saga
100 postaci, 20 map i 16 graczy na raz – tak w skrócie prezentuje się sieciowa i darmowa bijatyka Lost Saga. Testy zaczną się już niebawem, a sama gra będzie dostępna także w polskiej wersji językowej.
Pomysł na grę, jaki miało studio I.O. Entertainment jest taki: weźmy bohaterów hitorycznych, mitycznych, kilka archetypicznych i wrzućmy ich do jednej gry, w której wszyscy będą się bić ze wszystkimi. W tym przypadku „wszyscy” oznacza 16, bo tylu graczy jednocześnie będzie mogło walczyć ze sobą w Lost Saga.
Każdy gracz będzie mógł oczywiście spersonalizować swoją postać.
Same walki toczyć się będą na 20 mapach.

Żeby nie było nudno, to w Lost Saga ma się także znaleźć kilka trybów. W Crown Control drużyna będzie musiała obronić swoją koronę przed wrogiem. W Prisoner wszyscy mogą zostać uwięzieni na polu walki. W Boss Raid jeden z bohaterów stanie się bossem, którego będzie musiała pokonać przeciwna drużyna...
Będzie też system character-swap, dzięki któremu gracz w trakcie walki będzie mógł zmienić postać na inna, która ma w swoich zasobach.

Gra Lost Saga ma zadebiutować w przyszłym roku w sześciu – w tym po polsku – językach. Wcześniej, w styczniu, mają ruszyć zamknięte beta-testy.

 

Zdjęcia

  • Lost Saga
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy