Lords of the Fallen: Wreszcie jakiś zwiastun (wideo)

Lords of the Fallen

Premiera gry Lords of the Fallen – na PC, PlayStation 4 i Xbox One – w 2014 roku.

Za grą Lords of the Fallen stoi człowiek, który pracował przy dwóch pierwszych Wiedźminach i który nie kryje swojej fascynacji Dark Souls. Nic dziwnego, że oczekiwania wobec gry są spore. Tym bardziej, ze pierwszy zwiastun może się podobać.
Za produkcję gry Lords of the Fallen odpowiada Tomasz Gop, który kiedyś w CD Projekt RED pracował przy dwóch pierwszych Wiedźminach. Po zmianie miejsca pracy na CI Games zajął się nowym projektem.

Lords of the Fallen to gra RPG osadzona w świecie targanym przez wojnę między zwolennikami a przeciwnikami dawno obalonego boga. Mamy tu mieć taktyczną i trudną walkę, a nasze decyzje mają mieć znaczenie. Mamy również wcielić się w charyzmatycznego bohatera; niejakiego Harkyna.

Będziemy mogli go rozwijać z dość dużą swoboda korzystając z kilkudziesięciu umiejętności posegregowanych w trzech drzewkach rozwoju. Przemierzając niebezpieczny świat gry poznamy też tajemnice skrywane przez Harkyna, który jest jedynym człowiekiem mającym szansę zakończyć wyniszczającą wojnę.

Pierwszy zwiastun gry Lords of the Fallen:

Zdjęcia

  • Lords of the Fallen
Komentarze
MicMus
MicMus śr., 2013-08-21 20:51

. . .

Ciekawe, ale nie porwało mnie :/