Lords of the Fallen: Ile gier się już sprzedało?

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen

Gra miała premierę 28 października w 72 krajach. Nakład premierowy to 700 000 egzemplarzy. A dziś twórcy pochwalili się, że sprzedano już ponad 200 tysięcy sztuk Lords of the Fallen.
Skoro już jesteśmy przy liczbach: nad grą pracował zespół liczący nawet 170 osób. Koszt gry to 32 miliony złotych (a po doliczeniu marketingu i reklamy: ponad 40 milionów złotych).
A teraz polskie studio CI Games chwali się pierwszymi wynikami sprzedaży.

- Dotychczasowy nakład wyniósł już 700 tys. egzemplarzy. Gra na wczesnym etapie produkcji cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony dystrybutorów i graczy, co przełożyło się na ilość preorderów, w ramach których sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy. Fizycznie, w ciągu kilku pierwszych dni od premiery, w rękach graczy znalazło się już ponad 200 tys. egzemplarzy – wylicza Marek Tymiński, prezes CI Games. - Udowodniliśmy, że tytuł, który tworzymy, jest na światowym poziomie, nie tylko pod względem technologicznym, ale również artystycznym. Wierzę, że ten niewątpliwy sukces będzie miał swoją kontynuację w naszych przyszłych projektach.

Dowiedz się więcej o grze Lords of the Fallen

Zdjęcia

  • Lords of the Fallen
Komentarze
Mada
Mada wt., 2014-11-18 13:19

Duuużo

Gra osiągnęła naprawdę doskonały wynik. A to dane z pierwszych dni po premierze:) Kooperacja z Deck13 naprawdę im się opłaciła. Oby trzymali się tego kierunku dalej. Lords of the Fallen to świetna gra. Jak dla mnie jest mega trudna;) Ale ja początkująca jestem w tego typu grach. Więc dopiero się uczę. Po pierwszych chwilach z grą, trzeba przyznać że wygląda prześlicznie. Nie pozostaje nic innego jak wrócić do gry:) Polecem