Lineage II: Dodatek Lindvior też będzie miał polską wersję językową

Lineage II Lindvior

Lineage II Lindvior

Lineage II to znana i lubiana od kilku już lat gra MMO. Całkiem niedawno doczekała się polskiej wersji językowej. A kilka dni pojawił się dodatek Lindvior. I ten też będzie po polsku.
Prace nad polonizacją idą pełną parą i są już na mocno zaawansowanym etapie.Co – oprócz polskiej wersji – czeka na graczy w Lindvior?

Do gry powrócą 34 klasy postaci. Pojawi się potężnym, tytułowy smok Lindviora. Jego pokonanie ma być niezwykle trudne, ale – w przypadku sukcesu – bardzo opłacalne. W walce ze smokiem mają pomóc między innymi nowe epickie bronie.

To nie koniec nowości – są jeszcze trzy nowe lokacje o sympatycznych nazwach (Gainak, Rozstaje Grabieżców, Kraina Chaosu). I troche pomniejszych poprawek w systemie craftingu i w systemie mentora.

– Polscy gracze bardzo ciepło przyjęli premierę zlokalizowanej wersji Lineage II. Minął zaledwie miesiąc od uruchomienia dedykowanego serwera, a już tętni on pełnią życia i codziennie przybywają do niego nowe osoby. Przed premierą gry obiecywaliśmy regularne aktualizacje oraz nową zawartość i dotrzymujemy słowa – mówi Konstancja Glinka z firmy Innova, która pracuje nad polskimi wersjami gry. – Pracę nad lokalizacją Lindviora trwają już od jakiegoś czasu i dołożymy starań, aby jego premiera na polskim serwerze obyła się możliwie jak najszybciej.

A samą darmową grę Lineage II znajdziecie tutaj.

Zdjęcia

  • Lineage II Lindvior
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy