LEGO: Władca Pierścieni. W tej grze musi być LEGOlas

LEGO: Władca Pierścieni

LEGO: Władca Pierścieni. Premiera gry 23 listopada.

I będzie. Studio Traveller's Tales nie ustaje w przerabianiu wszystkiego na gry z klockami w roli głównej. Czego można się spodziewać po ich wersji Władcy Pierścieni?
Drużyna Pierścienia jeszcze raz będzie musiał wyruszyć na niebezpieczną wyprawę do Góry Przeznaczenia. Będzie Frodo, Aragorn, Legolas, Gandalf, Gimli, Boromir... mówiąc krótko: historia i jej bohaterowie są wszystkim znani. Tyle, że tu wszystko zostanie przerobione w sposób znany z takich gier Traveller's Tales jak LEGO Harry Potter, LEGO Piraci z Karaibów, LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones...

Tym razem będzie na nas czekać otwarty świat, który będzie można swobodnie zwiedzać. Kim? Jedną z ponad 80 grywalnych postaci. Podobnie jak w ostatniej grze z klockami – LEGO Batman 2: DC Super Heroes – będą także dialogi. I to oryginalne; z filmowej trylogii.

Będzie też można pobawić się w kowala tworząc nowe przedmioty. Dla zbieraczy też będzie sporo zabawy.
A kiedy? Niedługo, bo już 23 listopada.

W Polsce gra ukaże się na wszystkie platformy, ale nie na wszystkich znajdziemy polską (kinową) wersję językową. Nie będzie jej na Wii, Nintendo DS i 3DS. Będzie na PC, Playstation 3 i Xbox 360. 

Zdjęcia

  • LEGO: Władca Pierścieni
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać