LEGO Władca Pierścieni: Premiera dla tych, co lubią klocki

LEGO Władca Pierścieni

LEGO Władca Pierścieni: po klockach do celu

I Władcę Pierścieni. I mają PC, Playstation 3 lub Vita, albo Xbox 360 Wszędzie tam czeka już klockowa drużyna pierścienia i Balrogowie.
Gra LEGO Władca Pierścieni bazuje na filmowej trylogii Władca Pierścieni. Znajdziemy w niej 'rozszerzenie" najciekawszych wątków z filmów doprawioną jak zawsze dobrym humorem, z którego słyną klockowe egranizacje tworzone przez studio Traveller's Tales.

Niemniej wszystko kręci się wokół wyprawy Frodo, który musi pozbyć się pewnego pierścienia. Sprawa rzecz jasna do łatwych nie należy, a po drodze natrafimy na mnóstwo grup społecznych którym sukces wyprawy Froda nie sprawi żadnej radości.

Ale i Frodo nie narzeka na brak kompanów: strażnik Aragorn, czarodziej Gandalf, elf Legolas, krasnolud Gimli, mąż Gondoru Boromir, Sam, Merry i Pippin...

W sumie w grze LEGO Władca Pierścieni można odblokować nawet 80 grywalnych postaci. Sporo zabawy powinno też być z łączeniem i tworzeniem nowych przedmiotów, ze zbieraniem dziesiątek magicznych przedmiotów i zwiedzaniem samego świata gry. A znajdziemy w nim mnóstwo lokacji znanych z filmów. Do tego jest muzyka z filmów, a klockowe postacie też mają swoje dialogi.

Gra LEGO Władca Pierścieni ma polską premierę dziś, 23 listopada. Ale tylko na PC znajdziemy polską (kinową) wersję językową.

Zdjęcia

  • LEGO Władca Pierścieni
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać