LEGO The Hobbit: Niezwykła podróż, ale dopiero w przyszłym roku

LEGO The Hobbit

LEGO The Hobbit: Bilbo i Gandalf oczywiście będą w grze.

LEGO The Hobbit będzie klockową egranizacją dwóch pierwszych części filmu Petera Jacksona. A nad grą pracuje oczywiście studio Traveller’s Tales, które ma na koncie jakieś 700 gier z klockami w roli głównej.
Już w grudniu do kin trafi druga część drugiej trylogii Petera Jacksona, czyli Hobbit: Pustkowie Smauga. Na przyszły rok zaplanowano część trzecią, czyli Hobbit: Tam i z powrotem. A w tak zwanym międzyczasie ukaże się gra LEGO The Hobbit.
Gra ma się opierać na dwóch pierwszych częściach filmu i ma być mniej więcej taka, jak wszystkie produkcje Traveller’s Tales z LEGO Władca Pierścieni na czele.

W grze znajdziemy zatem Śródziemie, Wysoką Przełęcz, Rivendell, Mroczną Puszczę i wszystkich najważniejszych bohaterów. Od Bilbo, przez Gandalfa po cała trzynastkę mniej i bardziej dzielnych krasnoludów, którym przewodzi Thorin Dębowa Tarcza. I jak to zawsze w LEGOgrach bywa, tak i tym razem każda postać będzie miała swoje unikalne umiejętności. A te przydadzą się czy to w walce, czy to w rozwiązywaniu zagadek czy zbieraniu przedmiotów. Raczej nie powinniśmy się spodziewać rewolucji w dobrze już znanym schemacie.

Kiedy premiera?
W przyszłym roku, choć kiedy dokładnie, nie wiadomo.
Na co?
Właściwie na wszystko. PC, playStation 4, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, WiiU i Nintendo 3DS.

Zdjęcia

  • LEGO The Hobbit
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-11-26 20:31

. . .

Tak jak inne LEGO pasuje tak to wydaje mi się, że nie do końca.