Lego City: Tajny Agent. Data premiery i nowy zwiastun (wideo)

Lego City: Tajny Agent

Lego City: Tajny Agent

Fot. Traveller's Tales

Policjant Chase McCain lada miesiąc zacznie walkę z przestępczością, złośliwymi kosmitami. Będzie też szukał świń. 7 kwietnia zadebiutuje gra Lego City: Tajny Agent.
Tak właściwie to będzie druga premiera: gra Lego City: Tajny Agent (jako Lego City: Undercover) zadebiutowała w 2013 roku na konsoli WiiU. A za miesiąc, 7 kwietnia, ukaże się na PC, PlayStation 4, Xbox One i nową konsolę Nintendo: Switch.

Czego powinniśmy się spodziewąć?
Tego, co po innych grach studia Traveller's Tales znanego przede wszystkim z klockowych egranizacji filmów. Była seria Batman, Harry Potter, Star Wars, Jurassic World, The Hobbit, Piraci z Karaibów, Indiana Jones. Sporo się tego nazbierało.

Lego City: Tajny Agent nie jest egranizacją, ale co chwila odwołuje się do innych gier/filmów/komisków, co w połączeniu z niewymuszonym humorem i sympatyczną rozgrywką jest podstawą popularności gier tego studia.

Tym razem wcielimy się w policjanta Chase'a McCaina. Zgodnie z tytułem, nasz bohater jest tajnym agentem, co oznacza, że działa głownie w przebraniu. Jego (naszym) celem jest niejaki Rex Fury'ego, król przestępczego półświatka, który nasyła na miasto coraz to nowych bandziorów.

Poza przebieraniem się będziemy prowadzić śledztwa i samochody. Będziemy też musieli poradzić sobie ze złośliwymi kosmitami i uciekającymi świniami. Wszystko w otwartym świecie z ponad 20 dzielnicami i masą elementów do zebrania. Razem, albo w dwuosobowym trybie kooperacji. 

 

Zdjęcia

  • Lego City: Tajny Agent
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać