Lego Batman 2: DC Super Heroes. Klocki przemówią

Lego Batman 2: DC Super Heroes

Fot. Redakcja gra.pl

To się chyba nigdy nie znudzi: ani graczom, ani twórcom. A tym razem będzie więcej superbohaterów, więcej arcyłotrów, a przede wszystkim: wiecej klocków.
Studio Traveller's Tales ma już na koncie i klockowe Gwiezdne Wojny, i Wojny Klonów, i Piratów z Karaibów. I Indianę Jonesa i Harry Pottera. Klockowego Batmana też już zresztą zrobili i nowa gra specjalnie się od niej nie różni: po prostu wszystkiego jest więcej, a kilka elementów rozgrywki poprawiono.

Tym razem Batman i Robin mają sprzymierzeńców znanych z komiksów DC. To Superman, Wonder Woman czy Green Latern. Wszyscy razem będą musieli przeciwstawić się połączonym siłom złoczyńców (Lex Luthor i Jocker), którzy zaplanowali zniszczenia Gotham.

W grze znajdziemy oczywiście miasto Gotham i wszystkie gadżety Batmana z Batmobilem na czele. Dojdzie sporo nowych umiejętności (latanie czy widok w podczerwieni). Grać można samemu, albo ze znajomymi w trybie kooperacji (jest także split-screen).

Gra ukaże 22 czerwca na PC, Playstation 3, Playstation Vita i Xbox 360. Wszędzie znajdziemy podwójną wersję językową do wyboru: polską i angielską. A to o tyle ważne, ze po raz pierwszy w historii gier Lego, postacie będą mówiły.

Zdjęcia

  • Lego Batman 2: DC Super Heroes
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać