King's Bounty: Mroczna Siła. Data premiery i pierwszy zwiastun (wideo)

King's Bounty: Mroczna siła

King's Bounty: Mroczna Siła

Twórcy od sześciu lat w kółko robią właściwie tą samą grę dodając po kilka nowych elementów. Ale robią to tak dobrze, że kolejne części pożerają masę czasu. A już w połowie sierpnia uraczą nas kolejnym odcinkiem King's Bounty zatytułowanym Mroczna Siła.
Twórcy to rosyjskie studio Katauri Interactive, które w 2008 roku wydało grę King's Bounty Legenda. To była i wciąż jest jedna z najlepszych gier w swoim gatunku. Właściwie tylko Heroes of Might and Magic III jest lepsza. Eksploracja świata w czasie rzeczywistym, rozwój bohatera, misje poboczne i niesamowite walki w turach. Tu korzystaliśmy z dziesiątek jednostek, z których większość miała swoje unikalne umiejętności.
Później pojawiła się jeszcze bardziej rozbudowana Wojownicza Księżniczka. Potem był pakiet dodatków Crossworld. Dwa lata temu pojawiła się gra Wojownicy Północy, a potem dodatek do tejże, czyli Lód i Ogień.

W sumie za każdym razem dostawaliśmy to samo, tylko z nowym bohaterem, nowymi jednostkami, nową i zabawną fabuła i nowymi bajerami. I za każdym razem było to bardzo dobre, choć akurat Wojownicy Północy to chyba najsłabsza część serii.

Co nas czeka w Mrocznej Sile?
Trzech nowych bohaterów, a każdy z własną kampanią. Do tego jeszcze więcej jednostek, nowych umiejętności czy czarów.
Wszystko wygląda mniej więcej tak:Gra King's Bounty: Mroczna Siła ukaże się - jak właśnie ogłosili twórcy, 14 sierpnia.

King's Bounty Mroczna Siła
King's Bounty Mroczna Siła
King's Bounty Mroczna Siła

Dowiedz się więcej o grze King's Bounty: Mroczna Siła 

Zdjęcia

  • King's Bounty: Mroczna siła
Komentarze
ytong77
ytong77 wt., 2014-07-08 23:32

fajnie

grałem we wszystkie częsci i tez nie narzekam, że w kólko robią to samo. Mogliby tylko podnieśc poziom trudności, bo w Wojownikach północy było za łatwo. Na trzeciej wyspie miałem już tyle kasy, że kupowałem wszystkie najlepsze artefakty.