Kingdom Come: Deliverance. Gra trafi także na PlayStation 4 i Xbox One (wideo)

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

A to nie koniec dobrych wiadomości związanych z jedną z najciekawszych gier, jakie powstają. Bo jest szansa, że średniowieczną Europę w Kingdom Come: Deliverance będziemy przemierzać razem z własnym psem.
Słowo wyjaśnienia: Kingdom Come: Deliverance to debiutancka gra czeskiego studia Warhorse, które w swoich szeregach ma jednak bardzo doświadczonych twórców. Na czele Danielem Vavrą (Mafia i Mafia II) i ludźmi, którzy pracowali przy takich tytułach jak ArmA czy Operation Flashpoint.

Co obiecują ci ludzie?
Jeden z najambitniejszych projektów w historii ludzkości…

A poważnie: jak sami twórcy pisali na kickstarterowej stronie projektu, chcą zrobić coś w stylu średniowiecznej Army. – Mieszamy swobodę i mechanikę ze Skyrima, setting z Mount and Blade, narrację z Wiedźmina i Red Dead Redemption z walką w stylu Dark Souls i tworzymy wspaniałą całość.

Bez smoków, orków i magii, za to z walką bronią białą opracowywaną przy współudziale ekspertów od średniowiecznej szermierki. Z wiernie odwzorowaną architekturą i ogólnymi realiami historycznymi miejsca i epoki, w której gra się rozgrywa (Europa środkowa, początek XV wieku). Z rozbudowaną kampanią, wielkim, otwartym światem i jeszcze na silniku CryEngine 3.

Początkowo Czesi chcieli zebrać tylko 300 tysięcy funtów, ale zebrali już ponad 860 tysięcy. Do końca zbiórki zostały jeszcze nieco ponad dwa dni i pojawiły się kolejne dobre informacje o grze.

Po pierwsze: Kingdom Come: Deliverance trafi także na PlayStation 4 I Xbox One. Twórcy dostali już devkity i zaczynają prace, co zilustrowali odpowiednim filmikiem:A co będzie, jeżeli zebrana kwota przekroczy 900 tysięcy?
Będzie tryb turnieju.
A jak będzie milion, to dostaniemy psiego towarzysza. Nie dość, że pomoże przy polowaniu, to jeszcze popilnuje dobytku, kiedy nasz bohater pójdzie spać.
Tak czy inaczej, gra Kingdom Come: Deliverance zostanie podzielone na trzy akty. Premierę pierwszego zaplanowano na koniec przyszłego roku.
A na koniec ostatnie filmy związanych z Kingdom Come: Deliverance. Jeden o żyjącym świecie, a drugi o walce:Zdjęcia

  • Kingdom Come: Deliverance
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy