Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition. Szczegóły polskiego wydania

Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us to bijatyka z superbohaterami znanymi z komiksów wydawanych przez DC Comics

Gra Injustice: Gods Among Us plus wszystkie wydane DLC. Tego samego dnia na wszystkie platformy. I wszędzie z polską wersją językową. Czyli same dobre wiadomości dla fanów bijatyk.
W szczegółach wszystko wygląda tak:
Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition ukaże się 29 listopada.
Na PC, PlayStation 3, Playstation 4, PlayStation Vita i Xbox 360. Niezależnie od platformy, wszędzie znajdziemy polską – kinową – wersję językową.
I wszędzie znajdziemy też wydane do tej pory dodatki, a to oznacza, że w grze będą takie grywalne postacie jak: Lobo, Batgirl, Generał Zod, Martian Manhunter, Zatanna i Scorpion
A do tego pakiet 40 dodatkowych skórek dla postaci oraz 60 misji S.T.A.R. Labs.

A co to w ogóle za gra?
Injustice: Gods Among Us miało premierę w kwietniu tego roku. To bijatyka z bohaterami komiksów DC Comics. Jest Batman, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman, Flash, Wonder Woman… Każdy z bohaterów dysponuje oczywiście unikalnymi mocami, a areny, na których toczymy pojedynki to miejsca znane z komiksów. Wszystko razem prezentuje się tak:Za wersję na PlaySation 4 odpowiada studio High Voltage. W tym przypadku gra będzie korzystać z funkcji panelu dotykowego, dzielenia się i przesyłania filmów.

Zdjęcia

  • Injustice: Gods Among Us
Komentarze
MicMus
MicMus wt., 2013-10-29 12:13

. . .

Fajnie, że gra będzie na PC, ale szczerze mówiąc mnie osobiście jakoś to nie cieszy :p