Injustice: Gods Among Us. Superbohaterowie w jednej grze (wideo)

Injustice: Gods Among Us

Injustice: Gods Among Us, czyli bijatyka z komiksowymi superbohaterami w rolach głównych

Flash, Batman, Harley Quinn, Nightwing, Superman, Wonder Woman… kogo jeszcze znajdziemy w Injustice: Gods Among Us, nowej grze twórców Mortal Kombat?
Za grę Injustice: Gods Among Us odpowiada NetherRealm Studios. A pomysł jest prosty: weźmy superbohaterów znanych z komiksów DC Comics i wrzućmy ich do jednej gry.

A co obiecują twórcy?

Wielkie bitwy, w których będziemy korzystać z supermocy, a to, co w padnie nam w ręce będzie bronią; bez względu na wielkość. Bitwy będziemy rozgrywać na specjalnych, wielopoziomowych arenach.

Każda postać będzie miała oczywiście swój unikalny zestaw mocy, a same walki pod względem mechaniki mają nieco przypominać te z ostatniego Mortal Kombat.

Jest do tego nawet fabuła stworzona przez twórców gry do spółki z dwoma pisarzami. To Justin Gray i Jimmy Palmiotti. Akcja gry będzie się rozgrywać w świecie, w którym granice dobra i zła bardzo mocno się zatarły.

A kiedy? W sumie niedługo, bo premierę (na Playstation 3, Xbox 360 i WiiU) Injustice: Gods Among Us zapowiedziano już na kwiecień.


 

Zdjęcia

  • Injustice: Gods Among Us
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać