Ikariam: Piraci na horyzoncie i jeszcze więcej złota

Ikariam

Ikariam: Dobra piracka twierdza nie jest zła

Ikariam to darmowa przeglądarkowa gra strategiczna. W nowej aktualizacji pojawią się piraci i nowe możliwości zdobycia złota czy dodatkowych surowców.
Ikariam zabiera nas w czasy antyczne, które niekoniecznie kojarzą się z piratami. Co nie znaczy, że ich nie było. A do czego piraci mogą się przydać w grze?

W trakcie wypraw będzie można zdobyć to, co najważniejsze, czyli złoto. Do zdobycia będą też punkty abordażu, a najlepsi z najlepszych zdobędą jeszcze dodatkowo całą gorę surowców przydatnych w rozbudowie imperium.

Piracką zabawę zaczynamy od wybudowania twierdzy pirackiej. Możemy ją postawić tylko w przeznaczonych do tego miejscach. Kiedy już mamy, to wysyłamy swoich korsarzy na abordaże (dostępnych jest dziewięć). Tu możemy zdobyć złoto i wspomniane punkty... albo zaatakować twierdze innych graczy.

A do czego są potrzebne punkty abordażu?
Do zwiększenia siły pirackiej załogi i do zdobycia jak najlepszego miejsca w nowym rankingu punktów abordażu. Pięćdziesięciu najlepszych graczy pod koniec okresu podliczania punktów dostaje surowce.

Samą grę znajdziecie tutaj. 

Zdjęcia

  • Ikariam
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać