Hunt: Horrors of the Gilded Age. Czas na wspólne polowanie (wideo)

Hunt: Horrors of the Gilded Age

Hunt: Horrors of the Gilded Age

– Gracze będą liczyć każdy nabój oraz błagać o pomoc, wchodząc coraz głębiej w mroczny świat Hunt: Horrors of the Gilded Age - zapowiadają twórcy i obiecują sporo atrakcji podczas polowań.
Hunt: Horrors of the Gilded Age to właśnie zapowiedziana nowa (i debiutancka) gra studia Crytek USA Corp. Będzie ją można zobaczyć i wypróbować już za kilka dni podczas E3 w Los Angles, ale już teraz jest całkiem sporo informacji.

– Gracze będą liczyć każdy nabój oraz błagać o pomoc, wchodząc coraz głębiej w mroczny świat Hunt: Horrors of the Gilded Age. Na początku procesu produkcji puściliśmy wodze fantazji, więc każdy gracz odnajdzie w Hunt całe bogactwo możliwości, świeże pomysły i wciągającą przygodę – zapewnia David Adams, szef Crytek USA Corp.

Akcja gry Hunt: Horrors of the Gilded Age zabierza do Stanów Zjednoczonych pod koniec XIX wieku. W tych dość rzadko spotykanych okolicznościach przyrody wcielimy się w łowców polujących na przeróżne kreatury w kilku odmianach. Mają też być należycie krwiożerczy i niebezpieczni bossowie. Mówiąc krótko, przeżycie będzie zależało przede wszystkim od współpracy między graczami. Żeby nie było za łatwo, ma być też system generowania zawartości, który sprawi, że nie spotkamy tego samego środowiska czy grupy wrogów ponownie.

Gra Hunt: Horrors of the Gilded Age została zapowiedziana na PC i niesprecyzowane jeszcze konsole. Zamknięte testy  na PC mają się rozpocząć w drugiej połowie roku. Zainteresowani betą powinni zajrzeć na oficjalną stronę.
Mniej zainteresowani mogą zaś obejrzeć pierwszy zwiastun:


 

Zdjęcia

  • Hunt: Horrors of the Gilded Age
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać