For Honor: Nowy sezon i darmowy weekend (wideo)

For Honor

Aramusha to jeden z dwóch nowych bohaterów, jaki pojawi się w grze For Honor wraz z premierą czwartego sezonu zatytułowanego Porządek i Spustoszenie

Fot. Ubisoft

Porządek i Spustoszenie - tak nazywa się czwarty sezon For Honor. Premiera już za 11 dni, ale wcześniej będzie można sprawdzić grę w ramach darmowego weekendu.
Czwarty sezon For Honor - Porządek i Spustoszenie - zadebiutuje jednocześnie na wszystkich platformach (czyli na PC, PlayStation 4 i Xbox One) 14 listopada.
Nieco wcześniej - w dniach od 9 do 12 listopada - grę wraz z cała zawartością będzie można wypróbować w ramach darmowego weekendu.

A co nowego znajdzie się w czwartym sezonie?
Choćby dwa nowe tryby.
W Tribute, jak zaznaczają sami twórcy ze studia Ubisoft Montreal, najważniejsza będzie współpraca w ramach drużyny. Gracze będą musieli zaliczać cele i walczyć o kontrolę nad trzema ofiarami, rozrzuconymi po mapie. W późniejszym, terminie pojawi się także tryb Dominion Ranked.

nowy sezon to także nowe mapy (Market Town i The Gauntlet) i bohaterowie; czyli Aramusha z dwoma katanami i Shaman z toporem i sztyletem.
Nowi bohaterowie będą dostępni za darmo dla posiadaczy przepustki sezonowej. Dla pozostałych ich odblokowanie (od 21 listopada) oznacza wydatek 15 tysięcy sztuk stali.

 

Zdjęcia

  • For Honor
  • For Honor
  • For Honor
  • For Honor
  • For Honor
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać