Hellraid: Piekielna inwazja nowej generacji (wideo)

Hellraid

Hellraid: dużo zmian na lepsze i jedna na gorsze, bo gra ukaże się dopiero w przyszłym roku

Nowy silnik graficzny, nowe konsole, nowe mechanizmy rozgrywki... strasznie dużo tych nowości pojawiło się - trochę znienacka - w polskiej grze Hellraid. Ale to też oznacza przesunięcie premiery.
Hellraid to gra, nad którą pracuje polskie studio Techland i w której ciągle coś się zmienia. Na szczęście na najlepsze, bo gra robi się większa, ciekawsza, a teraz i ładniejsza. I choć sami twórcy twierdzą, że Hellraid to dalej "First-Person Co-op Slasher", to zdecydowali się na kilka zmian.

Hellraid jest właśnie przenoszony na nową generację silnika graficznego Techlandu, czyli na Chrome Engine 6 (korzysta z niego także inna nowa gra Techlandu, czyli Dying Light). Nowa technologia umożliwia wprowadzenie szeregu usprawnień, takich jak implementacja fizycznego modelu oświetlenia, rozbudowanie lokacji czy uszczegółowienie modeli postaci. Gra - dodają twórcy - ma zyskać także bardziej realistyczne animacje i efekty cząsteczkowe oraz algorytmy sztucznej inteligencji.

Nie dość, że będzie lepiej wyglądać, to Hellraid trafi także na konsole nowej generacji, czyli Xbox One i PlayStation 4. Ale w przyszłym roku... Podobnie jak wersja na PC, choć ta już jesienią tego roku ma być wydana w ramach Steam Early Access. Nie będzie natomiast wersji na PlayStation 3 i Xbox 360.

A co będzie w grze?
Będą na przykład trzy tryby rozgrywki. W Story Mode  będziemy musieli walczyć z inwazją sił piekielnych poznając po drodze historię naszego bohatera. Mission Mode będzie zorientowany na osiąganie jak najlepszych wyników, łączenie ataków w jak najdłuższe kombinacje i rywalizację w rankingach. Będzie też Arena Mode. Wszystkie tryby dostępne będą zarówno dla jednego gracza, jak i w kooperacji dla 2 do 4 osób.

A tak prezentuje się nowa wersja gry Hellraid:


Hellraid
Hellraid
Hellraid
Hellraid

Dowiedz się więcej o grze Hellraid

Zdjęcia

  • Hellraid
Komentarze
ytong77
ytong77 pt., 2014-05-02 21:01

wygląda znacznie lepiej

i ciekawiej niz ostatnio, ale to nie mój klimat. Zdecydowanie bardziej czekam na Dying Light.

Polecamy