Hellraid: Jak fachowo siekać szkielety i inne demony (wideo)

Hellraid

Hellraid: im więcej szkieletów, tym lepiej

Skoro walka białą bronią ma być w naszej grze najważniejsza, to poprośmy o pomoc ekspertów – pomyśleli twórcy gry Hellraid. I tak zrobili, a ekspertów znaleźli w postaci grupy ARMA-PL. To Stowarzyszenie na Rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki. Jak wyglądają pierwsze efekty współpracy?
Twórcy gry to polskie studio Techland. Eksperci przede wszystkim od Dzikiego Zachodu (seria Call of Juarez) i od zombie (seria Dead Island i powstająca gra Dying Light).

A co to w ogóle jest ten Hellraid?
Gra ma łączyć to, co najlepsze w grach hack & slash z widokiem z perspektywy pierwszej osoby. Ma być kampania dla jednego gracza, ma być tryb kooperacji dla czterech graczy. W obu przypadkach liczyć się będzie przede wszystkim walka (a po drodze rozwijanie umiejętności i tworzenie coraz lepszych broni).

Z kim będziemy walczyć?
Tu wybór twórców jest dość tradycyjny – demoniczne hordy.

Jak będziemy walczyć?
Tu właśnie pojawia się ARMA-PL, Stowarzyszenie na Rzecz Dawnych Europejskich Sztuk Walki. W nowym materiale filmowym możemy zobaczyć, jakie techniki fechtunku znajdziemy w grze, jak wygląda ich opracowanie i wreszcie jak sprawdzają się w samej grze:Gra Hellraid powstaje na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. Data premiery? Była już przekładana, bo gra miała ukazać się w minionym roku. Teraz wiadomo tylko tyle, że w 2014 na pewno w Hellraid zagramy.

Hellraid
Hellraid
Hellraid
Hellraid
Hellraid

Zdjęcia

  • Hellraid
Komentarze
MicMus
MicMus ndz., 2014-02-16 21:04

. . .

Jak dla mnie szału nie ma, a sama gra za bardzo zrzyna na Dead Island, animacje, dziwięki, przeciwnicy, za dużo tu oczywistych podobieństw :/