Heal them All: Gra o życie

Heal them All

Heal them All, czyli pierwsza polska gra charytatywna

Ta sympatyczna gra na smartfony polega na odpieraniu ataków wirusów i bakterii. Ale przede wszystkim Heal them All to pierwsza polska gra charytatywna.
Gra powstała przy współpracy polskiego producenta gier, czyli firmy Techland i fundacji ,Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową, wspierająca małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

Gra jest już dostępna na iPady i iPhone'y, a lada chwila pojawi się wersja na urządzenia z Androidem. Gra dostępna jest w darmowej wersji demo w AppStore – do odblokowania pełnej zawartości potrzebna jest opłata 1,79 euro. Dodatkowo można dokupić „witaminy", które pozwalają na używanie większej ilości „broni". Zysk z gry będzie przekazywany na rzecz małych pacjentów kliniki onkologicznej oraz na budowę i wyposażenie nowej siedziby szpitala, Przylądka Nadziei.

Na czym polega gra?
Rzecz dzieje się w ludzkim organizmie, który musimy chronić przed groźnymi wirusami i bakteriami. Realia gry skonsultowane zostały z pracownikami kliniki onkologicznej.

Sama rozgrywka to klasyczny Tower Defense. Dowodzone przez porucznika Chorka i generała Zarazę armie mikrobów zagrażając zdrowiu dzieci przenikając do ich organizmów. Naszym zadaniem jest likwidacja zagrożenia za pomocą medycznych wieżyczek obronnych.

Mamy trzy kampanie, poziomy specjalne z medycznymi polami minowymi, starcia z bossami i ataki specjalne (np. przy wykorzystaniu lasera chirurgicznego).

Więcej o całej akcji na www.przyladeknadziei.pl 

Zdjęcia

  • Heal them All
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać