Hard West: Premiera na Dziwnym Zachodzie (wideo)

Hard West

Hard West, czyli Dziki Zachód w polskim wydaniu

Fot. CreativeForge Games

Dziki Zachód i nadprzyrodzone siły. Rewolwery i kultyści. A wszystko to upakowane w 40 misjach. Dziś premiera polskiej gry Hard West, czyli turowego westernu w niecodziennych realiach.
Za Hard West odpowiada polskie studio CreativeForge Games, zaś w przygotowaniu gry uczestniczyli tacy ludzie jak scenarzysta Haris Orkin (Company of Heroes 2, Dying Light, Call of Juarez) czy kompozytor Marcin Przybyłowicz (Wiedźmin 3: Dziki Gon).

Dziś, po małym opóźnieniu, gra debiutuje na PC.

Co dostaniemy za 19.99 euro (lub 24.99 euro jeśli skusimy się na edycję kolekcjonerską z cyfrowym artbookiem, komiksem i oryginalną ścieżką dźwiękową)?

W grze wcielamy się w niejakiego Warrena, który powraca zza światów na ziemię i teraz szuka zemsty.
Akcja gry została osadzona na Dzikim Zachodzie, ale w nieco odmiennej wersji niż ta, która znamy z klasycznych westernów.
Są tu moce nadprzyrodzone, kultyści i kanibale. Całośc utrzymana w dość mrocznej stylistyce podkreślonej stylową oprawą graficzną.

Nasza przygoda składa się z 40 misji. Wszystko w turach i z walką opartą na bardzo dobrym wzorcu, jakim jest ostatnia odsłona gry XCOM, podczas której przyjdzie nam z korzystać ze sporej liczby ciekawych broni.Zdjęcia

  • Hard West
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać