Halo Wars 2: Premiera coraz bliżej (wideo)

Halo Wars 2

Halo Wars 2

Fot. THQ Nordic

17 lutego do sprzedaży trafi Halo Wars 2 w wersji Ultimate Edition, a 21 lutego zadebiutuje Standard Edition. Czym jeszcze będą się różniły poszczególne edycje?
Za grę Halo Wars 2 odpowiadają: 343 Industries i Creative Assembly, studio znane przede wszystkim z serii Total war, ale też Alien: Isolation.
Czego możemy się spodziewać po ich wspólnej produkcji?

Halo Wars 2 to gra strategiczna. Po wielu dekadach załoga UNSC Spirit of Fire budzi się z hibernacji. Statek znajduje na orbicie portu Forerunner, zwanego także Arką.

W takich okolicznościach kapitan Cutter wraz z załogą będzie musiał stawić czoła Wygnanym.
W grze będziemy dowodzić Spartanami i innymi jednostkami znanymi z uniwersum Halo. Walczyć będziemy w 13 misjach, lub w trybie wieloosobowym.
Tu do wyboru będzie Potyczka, Twierdza, Dominacja, Deathmatch i Tryb Blitz.

Gra swoją premierę będzie miała 17 lutego (Ultimate Edition) i 21 lutego (Standard Edition). Obie edycje będą dostępne w wersjach pudełkowych, a wersja PC pozwoli grać także na konsolę Xbox One (a to za sprawą usługi Xbox Play Anywhere).

W Halo Wars 2: Standard Edition znajdziemy grę.
A co znajdziemy w Halo Wars 2: Ultimate Edition?
Grę Halo Wars 2 do grania na cztery dni przed oficjalną premierą. Do tego Halo Wars: Definitive Edition, czyli ulepszoną (lepsza grafika, dodatkowe osiągnięcia i cała zawartość do pobrania) wersję pierwszej części Halo Wars i przepustkę sezonową, w ramach której z czasem otrzymamy nowych przywódców, nowe jednostki i nowe misje do kampanii.

 

Zdjęcia

  • Halo Wars 2
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać