Halo 5: Guardians. Beta jeszcze w tym roku (wideo)

Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Fot. Microsoft/343 Industries

Beta gry Halo 5: Guardians rozpocznie się 29 grudnia. Ale to nie koniec dobrych informacji, bo będzie jeszcze serial Halo: Nightfall i specjalny kanał The Halo Channel.
Beta trybu wieloosobowego gry Halo 5: Guardians rozpocznie się 29 grudnia i potrwa do 18 stycznia (a pierwsi szanse na wypróbowanie nowej gry dostaną posiadacze zestawu Halo: The Master Chief Collection). W becie ma być dostępnych kilka map i trybów oraz pakiety uzbrojenia i opancerzenia. A o szczegółach opowiadają sami twórcy:Wspomniany zestaw Halo: The Master Chief Collection też doczekał się na dzisiejszej konferencji Microsoft na targach Gamescom nowego zwiastuna. W pakiecie znajdziemy odświeżone gry Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3 i Halo 4. W sumie to 45 misji dla jednego gracza i ponad 100 map do gry wieloosobowej i misji Spartan Ops:Trwają również prace nad serialem Halo: Nightfall. Ten zadebiutuje w listopadzie w usłudze Xbox Live na konsoli Xbox One. W serialu poznamy historię Jamesona Locke'a, agenta oddziału pościgowego Office of Naval Intelligence (ONI). Razem z nim trafimy na ślad spisku prowadzącego do pradawnego artefaktu... Za produkcję serialu odpowiada Ridley Scott.

Ostatnia wiadomość związana z Halo, to The Halo Channel. Ma to być - jak czytamy w informacji prasowej - interaktywny kanał telewizji cyfrowej, oferujący spersonalizowany dostęp do uniwersum Halo. Kanał będzie w pełni zintegrowany z platformą Twitch:

Zdjęcia

  • Halo 5: Guardians
  • Halo 5: Guardians
  • Halo 5: Guardians
  • Halo 5: Guardians
  • Halo 5: Guardians
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać