Halo 4: Edycja Limitowana, serial i nowe szczegóły

Halo 4

Halo 4: premiera gry 6 listopada

Fot. Microsoft

Dziś twórcy postanowili podzielić się kilkoma ciekawymi informacjami. Dla kogo ciekawymi? Dla milionów fanów serii Halo.
Akcja Halo 4 rozpoczyna się prawie pięć lat po wydarzeniach z części trzeciej. Master Chief ponownie wyrusza z misją ratowania całego wszechświata. Ale nie mniej ważne dla graczy są informacje o rozgrywkach sieciowych: a w Halo 4 znajdziemy zupełnie nowy tryb gry wieloosobowej o nazwie Halo Infinity Multiplayer. Odprawy przez rozgrywkami wieloosobowymi będą się odbywać na pokładzie UNSC Infinity, flagowego statku galaktycznego floty UNSC. Tutaj będziemy tworzyć własnego wojownika Spartan-IV i stąd będziemy nadzorować postępy we wszystkich trybach kooperacji i potyczki.
Halo 4
Historia statku UNSC Infinity ma się przeplatać z fabuła samej gry. A to w postaci Spartan Ops. Co tydzień (na Xbox LIVE) będą się pojawiały filmy traktujące o UNSC Infinity (ale już po wydarzeniach przedstawionych w grze Halo 4). Będą to filmy o dowódcach statku, załodze i nowej drużynie Spartan: Majestic Squad. Serial będzie uzupełnieniem historii ukazanych w misjach Spartan Ops. W tym trybie będziemy grać albo samemu, albo w zespole (do 4 osób).
Halo 4
Microsoft i 343 Industries zaprezentowały też dziś skład Edycji Limitowanej Halo 4:
Dostęp do pakietu map War Games – to 9 map w 3 pakietach dodatkowych
Specjalizacje – wcześniejszy dostęp do sześciu Specjalizacji, pozwalających na uzyskanie wyższej rangi rozwoju postaci
Pakiet UNSC Infinity Briefing Packet (zawierający schematy rozwoju wyposażenia i plany statku)
Specjalne cyfrowe wydanie filmu Halo 4: Forward Unto Dawn. Do tego zestaw materiałów wideo o postaciach z gry
I jeszcze zestaw pomniejszych, wirtualnych dodatków: unikatowa zbroja Spartan-IV, skórka na karabin szturmowy, dodatki i strój dla awatara Xbox LIVE.

Będzie też materiał o procesie powstawania Halo 4: Forward Unto Dawn. Co to? W październiku, na specjalnym kanale Machnima w serwisie YouTube lub za pośrednictwem Halo Waypoint, będzie można oglądać serial pod takim właśnie tytułem. Jego fabuła koncentruje się na wydarzeniach poprzedzających akcję Halo 4 – w czasie pierwszego konfliktu Ludzkości z Covenent.
Halo 4
Premiera gry Halo 4 (tylko na Xbox 360): 6 listopada. 

Zdjęcia

  • Halo 4
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać