Gwint: Wiedźmińska gra karciana. Kampania i rozgrywki (wideo)

Gwint: Wojna Krwi

Gwint: Wojna Krwi

Fot. CD Projekt RED

Twórcy gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana zapowiadają kampanię fabularną Wojna Krwi i początek oficjalnej serii rozgrywek Gwnet Masters.
Tytułem wstępu: rozgrywki w Gwinta były miłym urozmaiceniem w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatkach. Między ubijaniem potworów, szukaniem Ciri i kolejnymi zleceniami, mogliśmy od czasu do czasu zajrzeć do karczmy i poszukać chętnego do gry.

Dzięki wygranym mogliśmy zaś podreperować budżet naszego Geralta. Kolejne rozgrywki wymagały zdobywania coraz to lepszych kart i walk z lepszymi przeciwnikami. Ostatecznie mogliśmy zgłosić się do turnieju w Passiflorze, gdzie czekały na nas rozgrywki o najwyższą stawkę i ciekawe zadanie poboczne.

Gwint spodobał się graczom, a twórcy ze studia CD Projekt RED postanowili na tej bazie stworzyć Gwinta: Wiedźmińską Grę Karcianą.
Teraz twórcy postanowili też podzielić się kilkoma informacjami na temat kampanii fabularnej Wojna Krwi.

Ma to być mroczna i pełna zwrotów akcji opowieść o Meve, władczyni dwóch Królestw Północy. W trakcie kampanii mamy przemierzać zakątki wiedźmińskiego świata, zbierać cenne zasoby i walczyć. Gwint: Wojna Krwi ma się ukazać jeszcze w tym roku na PC, PlaySDtation 4 i Xbox One.


To nie koniec wiadomości związanych z Gwintem. Kolejna to Gwent Masters, czyli walka o tytuł mistrza świata w serii licencjonowanych turniejów. Regulamin, harmonogram i wszystkie szczegóły są dostępne na stronie masters.playgwent.com.

 

Zdjęcia

  • Gwint: Wojna Krwi
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać