GRID 2: Nowy trailer, nowe informacje (wideo)

GRID 2

Premiera gry GRID 2 w pełnej, polskiej wersji językowej 31 maja.

Zarys fabularny, wyścigi, zdobywanie doświadczenia, a przede wszystkim trasy, na jakich przyjdzie się nam ścigać. To wszystko możemy zobaczyć na nowym trailerze gry GRID 2.
Trailer World Series Racing – Część 1: Amerykański Sen przynosi całkiem sporo ciekawych informacji. Poznajemy w nim niejakiego Patrick Callahan (w polskiej wersji językowej prezenter TVN Turbo, Adam Kornacki, którego usłyszymy także podczas gry). Callhan jest założycielem World Series Racing. To fikcyjne zawody, które będą niezwykle ważną częścią gry.

Callahan ma prosty plan: zebrać najlepszych zawodników z różnych sportów motorowych i sprawdzić, który jest najlepszy. Zanim jednak osiągnie swój cel, musi urządzić pokazówkę zabierając dwóch kierowców na kilka specjalnie przygotowanych wyścigów – uliczny w Chicago, na torze Indianapolis Motor Speedway czy wreszcie drogowy na kalifornijskim wybrzeżu.

I tu pojawia się gracz. Wraz z Callahanem będziemy podróżować po całym świecie i w kolejnych wyścigach/konkurencjach udowadniać, że World Series Racing to świetny pomysł. Jasne, nikt nie oczekuje od gry wyścigowej jakiejś fabuły, ale jest szansa, że ta nie będzie przeszkadzać w zabawie.

Inna sprawa, że będzie to miało przełożenie na samą grę – nasze ewentualne sukcesy na torach i ulicach będą zwiększać poziom sławy. Ten zaś będzie skutkował punktami doświadczenia. Wreszcie te dadzą nam dostęp do kolejnych zawodów i nowych aut.

A wygląda to tak:


GRID 2
GRID 2
GRID 2

Zdjęcia

  • GRID 2
Komentarze
Gregor
Gregor czw., 2013-03-14 18:20

Wygląda niesamowicie!

Chociaż wyścigi to nie moja bajka, to grafika w tych grach zawsze robi na mnie spore wrażenie. GRID2 pod tym względem nie zawodzi!

ytong77
ytong77 czw., 2013-03-14 21:24

mam tak samo

@Gregor:

kupic nie kupie, ale pozachwycac się mozna. Od paru lat Codemaster robi naprawdę ładne gry. 

MicMus
MicMus pt., 2013-03-15 10:25

WoW.

Fanem serii nigdy nie byłem, ale ten opis jak i filmik chyba zmienią moje podejście do serii :P

krzesimira
krzesimira pt., 2013-03-15 14:28

ja chętnie zagrałabym w taki

ja chętnie zagrałabym w taki tytuł, który opierałby się na klimacie i samochodach w stylu starych Mustang'ów Shelby, Dodge Challenger'ów, Chevrolet'ów Impala, itp. totalnie zbędne mi są "zabawki" motoryzacji jak Lamborgini i ohydne fluorescencyjne tuningi ze smokami, triballami, itp.