Grand Theft Auto V: Prawdziwi gangsterzy i 15 psów

Grand Theft Auto V

W GTA V spędzimy mnóstwo czasu w samochodach, stąd doniesienia o dobrym modelu jazdy mogą tylko cieszyć.

Dzień bez informacji o GTA V, to dzień stracony. Najnowsza dotyczy prawdziwych gangsterów, którzy nie tylko podkładali głos w grze, ale też odpowiednio zmodyfikowali swoje kwestie.
Lazlow Jones ze studia Rockstar Games udzielił wywiadu dla rozgłośni radiowej WGN i opowiedział o prawdziwych członkach salwadorskich gangów, którzy podkładali głosy pod kilka postaci w grze. A tam gdzie trzeba, to jeszcze przerobili swoje kwestie tak, by brzmiały bardziej wiarygodnie.

A ponieważ do premiery gry Grand Theft Auto V zostało już bardzo niewiele czasu (w końcu to już 17 września), to niektóre największe zagraniczne serwisy już grają. I dzielą się ciekawostkami.

Videogamer ujawnia na przykład, że twórcy gry przygotowali 15 gatunków psów. I przynajmniej dla jednego z nich będziemy mogli dokupić psie akcesoria.

Natomiast serwis IGN donosi, ze na Xbox 360 gra działa niezwykle płynnie, także w trakcie strzelanin czy co bardziej widowiskowych akcji. Serwis chwali też model prowadzenia pojazdów i dorzuca ciekawostkę o możliwości przedziurawienia baku i podpalenia śladu z benzyny.

Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V

Zdjęcia

  • Grand Theft Auto V
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać