Grand Theft Auto V: GTA Online już wystartowało (wideo)

GTA Online
Kilkanaście milionów graczy ma już za sobą przygody w Los Santos. A teraz wystarczy odpalić Grand Theft Auto V, poczekać na ściągnięcie niezbyt wielkiej aktualizacji i już można grać w GTA Online.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami studia Rockstar dziś wystartował multiplayerowy moduł GTA V, czyli GTA Online. Dostęp jest oczywiście darmowy dla każdego, kto kupił nowe GTA.

Co można robić w GTA Online? To samo w „normalnym” GTA, tylko bardziej. Tworzymy własną postać i wracamy na ulice Los Santos (ale kilka miesięcy po wydarzeniach z kampanii fabularnej, zatem jedno z drugim nie koliduje).

A kiedy już trafimy na ulicę, zacznie się szał zakupów. Ciuchy, posiadłości, broń i samochody, do których można dokupić mnóstwo ulepszeń. To oczywiście dopiero początek, bo w grze czeka też cała masa misji. Napady na bank, chronienie celu, wyścigi… do tego są też klasyczne tryby sieciowe.

Będą też mikrotransakcje. Za prawdziwe pieniądze kupujemy dolary w grze. A te wydajemy na lepsze przedmioty. Ale wcześniej trzeba osiągnąć odpowiedni dla danego przedmiotu poziom (reputację).
Wszystko razem powinno wyglądać mniej więcej tak:A my zapraszamy na naszą stronę w czwartek. Będzie konkurs z gadżetami z Grand Theft Auto V do wygrania.

Zdjęcia

  • GTA Online
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać