Grand Theft Auto V: Co z wersją na PC?

Grand Theft Auto V
Ostatnio nie można narzekać ani na brak informacji o grze, ani na brak nowych zwiastunów. A na co można narzekać? Na brak informacji o GTA V na PC.
W czym problem? W ostatnich doniesieniach i w ostatnim zwiastunie mowa była tylko o wersji na Playstation 3 i Xbox 360. A nie trudno zgadnąć, że mnóstwo graczy chciałoby w GTA V zagrać na PC. A z grami Rockstara bywa z tym czasami problem. GTA IV na PC ukazało się ze sporym poślizgiem względem wersji konsolowych i z wielkimi problemami (z instalacją, z poprawnym działaniem, etc). Inna gra – Red Dead Redemption – w ogóle nie trafiła na PC.

Jak będzie tym razem? O to serwis IGN spytał Dana Housera, czyli jednego z prezesów firmy. Pytanie dotyczyło wersji na PC i na Wii U, nową konsolę Nintendo.

„Musimy wszystko przemyśleć. To wszystko, co mogę wam powiedzieć. Chodzi o to, że nie jesteśmy... że jesteśmy wydawcą z zewnątrz. Nie jesteśmy Nintendo, Sony ani Microsoftem. Każdą z tych firm lubimy na swój sposób. Możemy robić, co tylko chcemy, jeśli tylko znajdzie się dobra okazja na zrobienie biznesu i szansa na znalezienie rynku" – stwierdził Houser

Szansa zatem jest, ale chyba trudno spodziewać się GTA V na PC wiosną przyszłego roku; razem z edycjami konsolowymi.

Zdjęcia

  • Grand Theft Auto V
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać