Gra o Tron: Do Nocnej Straży wstąpimy przed wakacjami?

Gra o Tron

To już druga próba "egranizacji" Gry o Tron. Pierwsza, czyli strategia Gra o tron: Początek rynku jakoś nie podbiła

Fot. Redakcja gra.pl

Żeby się zbytnio nie rozpisywać: Pieśń Lodu i Ognia George’a R. R. Martina to już właściwie fenomen. Serial HBO też jest niczego sobie. A jak będzie z grą?
Na pewno ciekawie, bo robią ja eksperci od managerów Tour de France i takich produkcji jak Blood Bowl, która łączyła rugby z goblinami i czarami. Czyli Cyanide Studio.

Akcja nowej gry Francuzów ma się toczyć w tym samym czasie, co wydarzenia z pierwszej powieści cyklu. I tak jak w powieści: smoków nie ma, a jest bardzo brutalny świat. Tu przyjdzie nam pokierować niejakim Morsem Westfordem należącym do Nocnej Straży (dla nie wtajemniczonych: Nocna Straż pilnuje Wielkiego Muru odgradzającego Siedem Królestw głównie od Innych), albo Alester z rodu Sarwyck, który musi walczyć o należne mu dziedzictwo.

Będziemy mogli wybrać klasę i profesję. Będziemy zdobywać punkty doświadczenia, a dzięki nim rozwijać naszych bohaterów. Ma też być całkiem rozbudowany system walki, który nie ograniczy się psychopatycznego duszenia myszy: korzystając ze spowolnienia czasu, będziemy wybierać rodzaj ataku, co zapowiada się całkiem ciekawie:

Premierę Gry o Tron (na PC, Playstation 3 i Xbox 360) zapowiedziano na przełom maja i czerwca. 

Zdjęcia

  • Gra o Tron

Wideo

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać