God of War: Artur Dziurman wcieli się w Kratosa (wideo)

God of War

Artur Dziurman podczas pracy nad polską wersją językową gry God of War

Fot. Sony Interactive Entertainment Polska

Zawsze marzyłem, jeszcze jako młody człowiek a później już jako początkujący aktor, żeby zagrać bohatera w stylu herosa - mówi Artur Dziurman, którego głosem przemówi Kratos w polskiej wersji językowej gry God of War.
Tytułem wstępu: gra God of War do ukaże się 20 kwietnia. Na PlayStation 4 i Playstation 4 Pro.
Kratos, nasz główny bohater, tym razem trafi do świata nordyckiej mitologii, gdzie - jak nie trudno zgadnąć - czeka go mnóstwo walki. Ale będzie musiał się też zaopiekować swoim potomkiem Atreusem.

Dziś Sony Interactive Entertainment Polska poinformowało, że w rolę Kratosa wcieli się Artur Dziurman.

Aktor jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Był aktorem teatru Bagatela, a od 1989 roku związany jest z Narodowym Starym Teatrem w Krakowie.
Ma też na koncie sporo ról w filach i serialach, a od 2002 roku zajmuje się również dubbingiem. Podkładał głosw takich filmach jak Strażnicy Galaktyki, Avengers czy Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. I.

Słyszało go również sporo graczy. W Battlefield: Bad Company 2, Disney Infinity 3.0 czy niedawno w głównej roli w grze Elex.

- Zawsze marzyłem, jeszcze jako młody człowiek a później już jako początkujący aktor, żeby zagrać bohatera w stylu herosa. Popatrzyłem na kilka ujęć z God of War i zobaczyłem rzeczywiście gladiatora, kogoś, kto spełnia to moje aktorskie marzenie - mówi Artur Dziurman w wywiadzie. - Myślałem o jednej rzeczy pod względem aktorskim, bo bardzo intuicyjnie podchodzę do każdej roli, mianowicie, czy ten niezniszczalny bohater ma w sobie jakieś załamanie i po którymś dniu nagrań odkryłem w nim pewną wrażliwość, co mam nadzieję, będzie słyszalne też dla graczy.

 

Zdjęcia

  • God of War

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać

Polecamy