Goblin Keeper: Już można grac. Za darmo i po polsku

Goblin Keeper

W Goblin Keeper przynajmniej nie musimy ratować świata

Goblin Keeper to gra strategiczna w klimacie fantasy, czyli coś, co przerabialiśmy już 4738545 razy. Ale tu przynajmniej wcielamy się w Złego. W złego goblina, który podstępem chce przejąć władzę nad światem.
Jak można osiągnąć taki cel? W dużym uproszczeniu wystarczy do tego armia większa niż ta, która ma przeciwnik.

Armia przyda się też do rozbudowy królestwa w postaci lochów. W nich stawiamy biblioteki, speluny, kopalnie i posterunki. Także w lochach znajdują się złoża surowców potrzebnych chociażby do rozwijania technologii. A kolejne misje dają szansę na zdobycie złota i punktów doświadczenia. Te ostatnie służą zaś do osiągania coraz wyższego poziomu podłości. W końcu jesteśmy złym i okrutnym władcą...

Wojska możemy także wysyłać do plądrowania elfich wiosek. Albo przeciw innym graczom. W końcu Goblin Keeper to MMO. Jest też i druga opcja, czyli sojusze z innymi graczami. Dzięki nim inni pomogą nam na przykład w rozbudowie naszych lochów albo wybiorą się na kolejną łupieżczą eskapadę.

Gra Goblin Keeper zadebiutowała w grudniu ubiegłego roku, ale teraz pojawiły się nowe wersje językowe. W tym polska. Grę znajdziecie tutaj.

Zdjęcia

  • Goblin Keeper
  • Goblin Keeper
  • Goblin Keeper
  • Goblin Keeper
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać