Goat Simulator: Symulator kozy powstanie naprawdę (wideo)

Goat Simulator
Zaczęło się od żartu, a skończy na grze. Premierę Goat Symulator zapowiedziano jeszcze na ten rok, a grę można już zamawiać.
Za żartem stoi szwedzkie studio CoffeeStain. Kilkanaście dni temu pojawiły się pierwsze filmiki z gry, w którym szalona koza taranowała wszystko na swojej drodze albo wspinała się na dźwig. Wyglądało to dziwacznie, pociesznie i pewnie wszystko by się skończyło, gdyby nie to, że filmiki zdobyły wielką popularność i w końcu Szwedzi postanowili zrobić grę.
„W porządku Internecie, wygrałeś. Wygląda na to, że Goat Simulator to nasz kolejny projekt” – stwierdzili Szwedzi na swoim profilu na Facebooku.
O czym będzie gra? O byciu kozą. Jak zaznaczają sami twórcy, wzorują się na klasycznych grach o jeżdżeniu na deskorolce. Tyle, ze nie jesteśmy skate’m a kozą. A zamiast trików: niszczymy co popadnie.
Goat Simulator ma już swoją oficjalną stronę, na której można zamawiać grę (cena: 9,99 dolara), która zostanie wydana na Steamie.
Jest też nowy zwiastun:A tu wcześniejsze filmy, od których wszystko się zaczęło:Zdjęcia

  • Goat Simulator
Komentarze
styx
styx śr., 2014-02-12 16:08

Impossible is nothing

No w końcu się doczekałem! Od dziecka marzyłem o tym by zostać przez chwilę kozą. Właśnie taką, którą przedstawiono na filmiku. Teraz w końcu będę mógł nią zostać...i to na trzeźwo! Nie mogę się doczekać premiery, mam nadzieję że mój piecyk sprosta wymaganiom sprzętowym, a jeśli nie to sprzedam samochód i kupię taką kartę graficzną, że nawet gdy powstanie sequel tego wspaniałego dzieła, to będę przygotowany!!!

ytong77
ytong77 śr., 2014-02-12 16:25

Murowany hicior

Tylko z ceną przesadzili, bo za 3-4 dolary to naprawdę bym kupił :)

MicMus
MicMus ndz., 2014-02-16 21:02

. . .

Co to ludzie nie wymyślą xD Jak będzie w jakimś bundlu bankowo kupuję :D