Freedom Run: Plastelinowa premiera już w czerwcu

Kategorie: Tagi:
Freedom Run
Smutne krasnale, smutna milicja i mnóstwo, całe mnóstwo plasteliny. Co to jest? Gra Freedom Run, która prosto z Gdańska zmierza na iOS. A potem na Androida i konsole Ouya.
Istnieje świat, który jest na wyciągnięcie naszej dłoni, ale którego nigdy zobaczymy. Żyją w nim niewielkie Liliputy, rasa dobrodusznych i poczciwych krasnali, które są niewidoczne dla ludzkiego oka. Ich świat czerpie magiczną energię z ludzkich emocji, dzięki czemu przez setki lat były ludem radosnym i pełnym życzliwości. W ciągu ostatnich dziesięcioleci ich świat opanowała jednak ciemność, a wszelka radość została wyssana z każdego mieszkańca – tak swoją grę opisują twórcy, czyli ludzie ze studia SUTO Games w Gdańsku.

Wcielimy się w niej w niejakiego Baika Bonama.
Nasze zadanie?
Zdobyć jak najwięcej monet podczas karkołomnej ucieczki przed Smutną Milicją i odblokować ukryty wewnątrz gry komiks. Brzmi zwyczajnie, ale wystarczy rzut oka na grafiki z gry: wszystko jest z plasteliny. Makiety budowli i postaci zajmują już blisko 100 metrów kwadratowych.
Premierę zaplanowano na koniec czerwca; na iOS. Potem gra Freedom Run ma się pojawić w Google Play i trafić na konsolę Ouya.

Freedom Run
Freedom Run
Freedom Run

Zdjęcia

  • Freedom Run
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać