Fortnite: Szczegóły polskiego wydania (wideo)

Fortnite

Fortnite

Fot. Epic Games

Fortnite, nowa gra twórców serii Unreal Tournament i Gears of War ukaże się w Edycji bohaterów. Jakie dodatki znajdziemy w pudełku?
Za grę Fortnite odpowiada zasłużone studio Epic Games znane przede wszystkim z dwóch serii: Gears of War i Unreal. Tym razem jednak twórcy proponują coś lżejszego.

Fortnite to darmowa (oparta na modelu free to play) gra akcji nastawiona na kooperację i połączona z budowaniem fortyfikacji.
Poco nam fortyfikacje?
Żeby chronić się przed potworami.
A te skąd się wzięły?
Z tajemniczych burz, które najpierw wyeliminowały większość ludzkiej populacji, a potem na ocalałych nasłały rzeczone potwory.
Z potworami walczymy w dużym, otwartym świecie. Budujemy fortece, tworzymy coraz lepszą broń i zbieramy łupy. Wszystko razem prezentuje się mniej więcej tak:
Premiera gry w polskiej, kinowej (napisy) wersji językowej została zaplanowana na 25 lipca. Na PlayStation 4, Xbox One i PC. Ale tylko w tym ostatnim przypadku gra ukaże się w Polsce w pudełkowej Edycji bohaterów. Znajdziemy tu między innymi pakiet 8 rzadkich bohaterów, pakiet uzbrojenia (4 rodzaje broni i jedna pułapka) i ekskluzywny pistolet fundatora. 

Zdjęcia

  • Fortnite
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać