Football Manager 2013: Dziś premiera

Football Manager 2013
Idealna gra dla tych, którzy oglądając mecze wrzeszczą, że trener jest idiotą i już dawno powinien dokonać zmian. Dziś premiera gry Football Manager 2013.
Twórcy gry – Sports Interactive – najczęściej chwalą się odnowionym trybem Klasycznym. Na czym on polega? W największym skrócie jest po prostu łatwiejszy i mniej czasochłonny od standardowej rozgrywki.

– Wprowadzenie trybu klasycznego jest dużym krokiem naprzód w ewolucji serii Football Manager – zachęca w informacji prasowej Miles Jacobson, dyrektor Sports Interactive. – Przez ostatnie lata stało się dla nas jasnym, że jest duża grupa osób, która chciałaby zagrać w Football Managera, ale zwyczajnie nie może poświęcić mu tyle czasu, by w pełni cieszyć się naszą produkcją. Nawet niektórzy nasi pracownicy znaleźli się w takiej sytuacji ze względu na np. obowiązki rodzinne. Postanowiliśmy znaleźć sposób, by gracze z ograniczonym wolnym czasem mogli, bez znacznego zmniejszania przyjemności z gry, w pełni wejść do świata gry.

Na szczęście nie jest to ani jedyna nowość, ani nie jest to główny sposób rozgrywki. W trybie klasycznym cały sezon można rozegrać w 8 - 10 godzin, a do wyboru są dwa sposoby zabawy: kariera z otwartym zakończeniem i tryb Wyzwań. Ten ostatni to po prostu gotowe scenariusze rozpisane zazwyczaj na pół sezonu.

Pozostałe zmiany w Football Manager 2013 to przede wszystkim ulepszony silnik meczowy 3D. Mecze – i cała stadionowa otoczka – wyglądają zwyczajnie lepiej.

Zmieniono też role współpracowników. Dyrektor Piłkarski może przejąć cześć naszych obowiązków, takich jak negocjowanie warunków kontraktu, czy zerwanie umów piłkarzami, których już nie chcemy. Dodano parę zmian w sposobie komunikowania się z mediami.

Rozgrywki sieciowe też doczekały się poprawek i zostały w pełni zintegrowane ze Steamem. To ostatnie pozwoliło chociażby na wprowadzenie światowych tablic wyników: gracze będą mogli dokładnie sprawdzić swoją pozycję wśród menadżerów na całym świecie.

Zdjęcia

  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2013
  • Football Manager 2013
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać