FIM Speedway Grand Prix 15: Pierwsze informacje i zwiastun (wideo)

FIM Speedway Grand Prix 15

FIM Speedway Grand Prix 15

Fot. Techland

Będzie walka o tytuł mistrza świata. Będzie Nicki Pedersen, Jarosław Hampel i Greg Hancock. I, co chyba najważniejsze dla fanów żużla, premierę gry FIM Speedway Grand Prix 15 zaplanowano jeszcze w tym roku.
Techland po kilku latach przerwy i czterech wydanych grach wraca do serii FIM Speedway Grand Prix. Za najnowszą odsłonę odpowiada studio Techland Warszawa.

- Speedway to kwintesencja ogromnej mocy, adrenaliny... i braku hamulców. Jestem pewny, że FIM Speedway Grand Prix 15 będzie najlepszym symulatorem żużla stworzonym do tej pory przez Techland. To dla nas nowe otwarcie dla tej marki - zapowiada o informacji prasowej Marek Soból, szef warszawskiego studia Techland,

Gra, zgodnie z tytułem, będzie się koncentrować na cyklu Grand Prix i walce o tytuł mistrza świata. A z racji pełnej licencji BSI Speedway znajdziemy tu i prawdziwych zawodników (Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Tai Woffinden, Krzysztof Kasprzak, Greg Hancock) i wiernie odwzorowane tory: na przykład Malila w Szwecji, brytyjskie Cardiff, tor w Melbourne czy w Toruniu.

Gra FIM Speedway Grand Prix 15 ma do sprzedaży trafić w ostatnim kwartale tego roku. A na razie jest krotki zwiastun:

Zdjęcia

  • FIM Speedway Grand Prix 15
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać