FIFA 14: Premiera 26 września (wideo)

FIFA 14

FIFA 14

Na PC, PlayStation 3 i Xbox 360. I w pełnej polskiej wersji językowej. A kiedy FIFA 14 pojawi się na nowych konsolach?
To oficjalne informacje. Za oceanem FIFA 14 zadebiutuje 24 września, a w Europie dwa dni później, czyli 26 września. Te terminy dotyczą tylko gry FIFA 14 na PC i obecną generację konsol.

FIFA 14 trafi oczywiście także na PlayStation 4 i Xbox One, ale tu brak jeszcze konkretnej daty, a to z tego względu, że nie wiadomo, kiedy dokładnie (poza ogólnym stwierdzeniem, że jeszcze w tym roku) nowe konsole trafią na rynek.

A to właśnie te wersje zapowiadają się najciekawiej. Dlaczego? Bo wykorzystają EA Sports Ignite, nowy silnik graficzny, który EA Sports wykorzysta w swoich najbliższych grach sportowych (oprócz FIFA 14 są to takie tytuły jak NBA Live 14, UFC i Madden NFL 25).

Zaprezentowano go podczas wtorkowego pokazu Xbopx One, nowej konsoli Microsoftu. A wygląda tak:Zdjęcia

  • FIFA 14
Komentarze
ytong77
ytong77 czw., 2013-05-23 16:11

A na PC

znowu będzie stary silnik. To juz jest męczące.

MicMus
MicMus czw., 2013-05-23 16:58

. . .

Coś mi się wydaje, że silnik trafi także na PC. Jeśli nie MS zaliczy najgorszy rok pod względem finansowym. Nowy dekoder MS jest póki co bardzo niekorzystny. Ludzie na niego narzekają, deweloperzy i do tego robią coś takiego. Lepiej jest się trzymać Sony ewentualnie PC :)

szostak21
szostak21 czw., 2013-05-23 20:28

A czemu przez nową fifę

@MicMus:

A czemu przez nową fifę microsoft ma zaliczyć najgorszy rok finansowy?

MicMus
MicMus czw., 2013-05-23 21:03

. . .

@szostak21:

Nie chodzi o samą FIFĘ. Ogólnie Xbox One na dzień dzisiejszy bardzo zniechęca zarówno graczy jak i deweloperów, a przynajmniej tych mniejszych. Dodatkowo MS przy Xbox One skupia się na innych funkcjach niż grania, teraz granie to dodatek. A FIFA pomyśl, co ludzie pomyślą kiedy się dowiedzą, że ich ulubiona gra sportowa będzie śmigać na starym silniku kiedy nowy jest gotowy. Oni myślą, że z powodu lepszego silnika ludzie rzucą się na nowe konsole. Ogólnie polityka MS coraz częściej godzi w klientów.

szostak21
szostak21 czw., 2013-05-23 21:46

pomysla to co zwykle,

@MicMus:

pomysla to co zwykle, popsioczą i sciągną z torrentów. To ze w Polsce nowej fify na pieca nie kupi kilka tysiecy graczy to mało kogo obchodzi. liczy się sprzedaż na duzych rynkach i na konsole. W Stanach to własnie taka nowa fifa ma przyciągnąc ludzi do nowego xboxa na przykład. I Call of Duty na "nowym" silniku z eksluzywnymi dodatkami. Nie twierdze, że granie na PC umiera czy nie ma przyszłosci, ale przy takich grach PC jest mała częścią tortu.

MicMus
MicMus czw., 2013-05-23 22:39

. . .

@szostak21:

Ale wiesz, że ten nowy CoD działa na starym silniku? Co do fify, myślisz, że w Ameryce nie grają na PC? Na całym świecie grają i na konsolach i na PC więc oburzeni nie tylko będą Polscy gracze. Po za tym jaki jest sens ściągać taką grę jak fifa z neta? Przecież w niej ważne jest multi, a nie singiel.

szostak21
szostak21 pt., 2013-05-24 00:47

dlatego napisalem, ze CoD

@MicMus:

dlatego napisalem, ze CoD działa na "nowym" silniku. Z nowymi modelami psów:)
Wracając do sedna to wszedzie ludzie graja na PC, ale akurat w Stanach najmniej. Statystycznie to malo kto bedzie się przejmowął starym silnikiem w Fife na pieca. I wcale nie jestem pewien, czy Xbox bedzie porażką. Wyglada masakrycznie, ale może się dobrze sprzedać z tymi wszystkimi telewizjami, skypami i bajerami. I fifą na nowym silniku