FIFA 13: Lionel Messi i Kuba Błaszczykowski na okładce

FIFA 13

FIFA 13: Lionel Messi

Oczywiście Messi będzie na wszystkich okładkach, a kapitan polskiej reprezentacji tylko u nas. Za to wszędzie już 11 września będzie dostępne demo gry FIFA 13.
Dziś Electronic Arts zaprezentował listę piłkarzy, których twarze znajdą się na krajowych okładkach FIFA 13. wszędzie będzie gracz FC Barcelony i dwukrotny zdobywca Złotej Piłki FIFA.

– Na wszystkich okładkach FIFA 13 niezależnie od rynku zobaczymy Lionela Messiego. Nie ma chyba właściwszej zapowiedzi dla najlepszej gry, jaka wyszła spod naszych rąk, niż wizerunek najlepszego piłkarza świata – tłumaczy Matt Bilbey, dyrektor generalny działu piłki nożnej w EA SPORTS. – FIFA 13 będzie zaskakiwać na każdym kroku jak Messi swoich przeciwników.

W Anglii towarzyszyć mu będą Alex Oxlade-Chamberlain i Joe Hart. We Francji Karim Benzema, w Hiszpanii Roberto Soldado, we Włoszech Claudio Marchisio, w Austrii David Alaba, w Australii Tim Cahill, a na Węgrzech: Balázs Dzsudzsák.

A już 11 września pojawi się demo FIFA 13 na PC, Playstation 3 i Xbox 360. Premeira gry została zaś zapowiedziana na 27 września.

FIFA 13

Zdjęcia

  • FIFA 13
Komentarze
ZicZac
ZicZac ndz., 2012-08-26 12:58

Błaszczykowski

wygląda, jakby przed czymś uciekał...
Brzydka ta okładka.

Puryfi3d
Puryfi3d ndz., 2012-09-02 10:33

Brak Rooney'a.

Jakoś FIFA zawsze mi się z nim kojarzyła na okładce.