Farming Simulator 19: Pierwszy zwiastun, pierwsze informacje (wideo)

Farming Simulator 19

Farming Simulator 19

Fot. Giants Software

Do premiery jeszcze sporo czasu, a zwiastun zdradza niewiele. Ale dla fanów siania i orania za pomocą pada albo myszy i tak jest kilka dobrych wiadomości o grze Farming Simulator 19.
Ogólny zarys rozgrywki pozostaje raczej bez zmian: uprawiamy i hodujemy różne rzeczy, a potem je sprzedajemy, żeby mieć więcej pieniędzy na zakup maszyn potrzebnych do uprawiania i hodowania różnych rzeczy. A po drodze osobiście kierujemy tymi wszystkimi pojazdami i maszynami.

Za grę Farming Simulator 19 - tak jak i za poprzednie odsłony serii - odpowiada studio Giants Software. Gra powstaje z myślą o PC, PlayStation 4 i Xbox One.
Premiera wstępnie jest planowana na końcówkę roku.

A co nowego w grze?
Przede wszystkim Farming Simulator 19 ma być najładniejszą grą w serii za sprawą nowego silnika graficznego. Na graczy mają czekać trzy zróżnicowane, otwarte lokacje.

Tu będzie można uprawiać zboże, hodować bydło, zajmować się leśnictwem, a także transportować produkty za pomocą ciężarówek, przyczep i pociągów.
Będą oczywiście nowe pojazdy i maszyny, nowe hodowle i uprawy oraz nowe aktywności. I na tym - na razie - kończą się informacje o grze Farming Simulator 19.
Zostaje już tylko pierwszy zwiastun:

 

Zdjęcia

  • Farming Simulator 19
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać