Farming Simulator 15: Co nowego na farmie (wideo)

Farming Simulator 15

Farming Simulator 15

Nawożenie, koszenie, uprawianie i sadzenie jeszcze nigdy nie było tak ładne. Nie zabraknie nowości, nie zabraknie licencjonowanych maszyn rolniczych. Co jeszcze nas czeka w grze Farming Simulator 15?
Twórcy gry - Giants Software - chwalą się, że do tej pory sprzedali ponad 2 miliony gier z serii Farming Simulator. Najnowsza odsłona zapewne mocno poprawi ten wynik. Nie dość, że będzie to najładniejsza część serii, to jeszcze trafi także na konsole nowej generacji.

Czego możemy się spodziewać po grze Farming Simulator 15?
Na pewno znacznie lepszej oprawy graficznej, o czym przekonuje chociażby najnowszy zwiastun:Sporo zmian zajdzie też w samej rozgrywce. Podstawy oczywiście nie ulegną zmianie: wciąż będziemy zarządzą własną farmą. Wciąż będziemy sadzić, siać, kosić, nawozić, orać i hodować. Plony będziemy sprzedawać, a za zarobione pieniądze rozbudowywać park maszynowy. A tu - tradycyjnie - będziemy mieli dostęp do maszyn rolniczych największych producentów (a dojdą też maszyny takich firm jak New Holland i Ponsse).
Nowością będą maszyny służące do wycinki drzew i obróbki drewna. Pojawi się też nowa lokacja (Skandynawia). Będzie też tryb sieciowy dla 16 graczy.
Kiedy?
Na PC już 30 października.
Na PlayStation 4 i 3, Xbox One i 360 - na początku przyszłego roku. 

Zdjęcia

  • Farming Simulator 15
  • Farming Simulator 15
  • Farming Simulator 15
  • Farming Simulator 15
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać