Far Cry 5: Figurka z mocą wybawienia i inne atrakcje (wideo)

Far Cry 5

Far Cry 5

Fot. Ubisoft

Jak uchronić się przed ogniem piekielnym? Wystarczy kupić jedną z edycji kolekcjonerskich gry Far Cry 4.
Akcja gry Far Cry 5 (premiera 27 marca na PC, PlayStation 4 i Xbox One) rozgrywa się w Hope County w stanie Montana. To piękna okolica. Są góry, lasy, rzeki i cudowne krajobrazy. W sam raz na wycieczkę.
Albo na siedzibę religijnych fanatyków. Tę drugą opcję wybrali członkowie kultu zwanego Bramy Edenu i z którymi będzie się musiał zmierzyć nasz bohater gry.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier Ubisoft, mamy też do wyboru po kilka edycji. W przypadku najdroższych wydań Far Cry 5 twórcy postanowili skusić graczy nietypowymi reklamami w stylu dziwacznych telezakupów.

Dzięki temu możemy się dowiedzieć, że figurka jego świetlistości Josepha Seeda (główny czarny charakter w grze) posiada moc wybawienia, jakiej nie ma żadna inna zwykła figurka:Far Cry 5: Father Edition składa się z 30-centymetrowej figurki Josepha Seeda. Do tego soundtrack, steelbook, specjalne pudełko i mapa świata gry.
Całość - dostępna w uPlay - została wyceniona na 109,99 euro.

Far Cry 5 Father Edition
Far Cry 5: Hope County jest droższa o 60 euro. Zamiast figurki Seeda jest tu jeszcze większe trofeum myśliwskie. A do tego przepustka sezonowa.
Ta zawiera trzy rozszerzenia, które zostaną wydane po premierze (Hours of Darkness, Dead Living Zombies i Lost on Mars). A do tego odświeżona (na PlayStation 4 i Xbox One) lub klasyczna (na PC) wersja gry Far Cry 3.

Far Cry 5 Hope County edition 

Zdjęcia

  • Far Cry 5
Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać